Hry

út 18. dubna 2023 12:01 CEST  (před 7 měsíci a 21 dny)

Znalostní a dovednostní hry, kvízy, testy a hádanky (Hádanky, Všeobecný test, Milionář, Přijímačky na střední školu, Bubble Shooter):

2 Dovednostní hry

2.1 Bubble Shooter

Název hry: Bubble Shooter^

Druh hry: Logická, dovednostní
Úkolem hry: Myší směrovat a vystřelovat bubliny tak, aby se vytvořila celistvá skupina alespoň tří stejně barevných bublin, která po úspěšném zásahu bublinou stejné barvy zmizí (střílená bublina se také počíta do skupiny). Bubliny mají v počátku 1 až 9 barev (1. červená, 2. zelená, 3. modrá, 4. žlutá, 5. fialová, 6. azurová, 7. bílá, 8. oranžová a 9. šedá), podle toho, jakou obtížnost (od 1 nejlehčí až do 9 nejtěžší) zvolíte (výchozí obtížnost je 7). Po 5-ti neúspěšných střelách přibude jejich počet, který postupně zaplňuje celé hrací pole odshora dolu. Po úspěšné střele nikdy počet bublin nepřibývá. Jakmile je nějaká barva „vystřílená“ už se bubliny této barvy neobjevují a hra je o něco snažší.
Cíl hry: 1. Zbavit se všech bublin, 2. Získat nejvyšší skóre, 3. Zbavit se všech bublin s co nejmenším počtem střel, 4. Zbavit se všech bublin v co nejrychlejším čase, aj.
Konec hry: Stav, kdy v hracím poli není žádná bublina.
Uveďte původ-Uveďte licenci-Žádná zárukaNázev: Bubble Shooter
Datum: so 22. srpna 2015
Zdroj: github.com/rembound/Bubble-Shooter-HTML5^
Autor: Rembound.com^
Licence: Uveďte původ-Uveďte licenci-Žádná záruka (MIT^)